Skip to main content

Materiały Budowlane Białystok

pon – pt 8:00 – 16:00

O firmie

Firma Cemhurt Materiały Budowlane Sp. z o.o. Jest firmą handlową oferującą kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży materiałów budowlanych i wykończeniowych.

O nas

Zadbamy o Twój
cenny czas i spokój…

Początki firmy Cemhurt Materiały Budowlane Sp. Z O.O. sięgają 2001 roku. Od tego czasu jesteśmy wiodącym dystrybutorem najpopularniejszych marek wśród producentów materiałów budowlanych i narzędzi w Polsce.

Niezmiennie od ponad dwudziestu lat stawiamy na ciągły rozwój, poszerzanie asortymentu o nowe produkty, na tak dynamicznie rozwijającym się rynku budowlanym. W roku 2018 rozszerzyliśmy działalność o dział narzędzi, w ramach którgo funkcjonuje sklep stacjonarny i sprzedaż internetowa.

Dostarczamy materiały zarówno klientom indywidualnym (budownictwo jednorodzinne), hurtowniom i mniejszym sklepom w naszym regionie, deweloperom (budownictwo mieszkaniowe) oraz obsługujemy większe inwestycje użyteczności publicznej (centra handlowe, hotele, kościoły, restauracje).

Posiadamy własną flotę samochodów ciężarowych, co pozwala nam na sprawne dostarczenie zakupionych produktów.

Naszym atutem jest rzetelność, kompleksowa obsługa, fachowe doradztwo, elastyczność, wiarygodność a przede wszystkim miła obsługa.

Ludzie- Główne źródło mocy
Ludzie

Główne źródło mocy

Liczby i fakty

Wszystkie ważne fakty
dotyczące Cemhurt

22

na rynku

600

obsługiwanych budów


15

zadowolonych klientów


2000

powierzchni magazynowej


22

pracowników


198

marek w ofercie


15

zadowolonych klientów


198

marek w ofercie


Współpracujemy

Budujemy długotrwałe relacje