O nas

Home / O nas

O firmie

do-onasFirma Cemhurt Materiały Budowlane Sp. z o.o. Jest firmą handlową oferującą kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży materiałów budowlanych i wykończeniowych. Firma prowadzi sprzedaż hurtową, detaliczną a także zajmuje się obsługą inwestycji budowlanych.

Dostarczamy materiały zarówno na małe budowy dla klientów indywidualnych jak również  na wielkie inwestycje – centra handlowe, osiedla mieszkaniowe, hotele, restauracje, biurowce oraz budynki użyteczności publicznej.

Współpracujemy z wiodącymi producentami materiałów budowlanych co pozwala na wynegocjowanie najlepszych cen przy najwyższej jakości towarów.

Dużym atutem Spółki i bezsprzecznym argumentem przemawiającym za podjęciem współpracy właśnie z nami, jest stały, duży wybór materiałów budowlanych, fachowe doradztwo co do możliwości zastosowania materiałów oraz bardzo szybka procedura załatwiania formalności finansowych.

Mamy nadzieję, że sprawną organizacją pracy, rzetelnością i wiarygodnością ugruntowaliśmy wysoką pozycję na rynku a współpraca z nami będzie przynosić obu stronom wymierne korzyści.

Dbamy o Twój spokój... Szanujemy Twój cenny czas